23 november 2019
Daring Maria Aalter
Voetbal

Daring Maria-Aalter - Seizoen 2019-2020

 
   

 
 
 
Kalender 1.Heren Fanion 3A 7 september 2012

 

VOORBEREIDING DMA SEIZOEN 2019 - 2020
Ma 22-Jul Training en kennismaking Terrein DMA 19.30u
Di 23-Jul Training  Terrein DMA 19.30u
Do 25-Jul Training Terrein DMA 19.30u
Zo 28-Jul Beker OVL - ronde 1 KFAC Waarschoot - DMA Terrein Waarschoot 16.00u
Di 30-Jul Training Terrein DMA 19.30u
Do 01-Aug Oefenmatch DMA - Doomkerke Terrein DMA 19.30u
Zo 04-Aug Beker OVL - ronde 1 DMA - KFAC Waarschoot Terrein DMA 16.00u
Di 06-Aug Training Terrein DMA 19.30u
Do 08-Aug Oefenmatch Vk Knesselare - DMA Terrein Knesselare 19.30u
Za 10-Aug DMA Dag * Terrein DMA 09.00 - 16.00u
Zo 11-Aug Beker OVL - ronde 2 (1/64 finale - rechtstreekse uitschakeling) ? 16.00u
Di 13-Aug Training + Oefenmatch SK Bellem U21/Beloften  Terrein DMA 19.30u 
Do 15-Aug Oefenmatch WSL - DMA Terrein Lotenhulle 14.00u B
        16.00u A
Zo 18-Aug Beker OVL - ronde 2 (1/32 finale - rechtstreekse uitschakeling) ? 16.00u
Di 20-Aug Training Terrein DMA 19.30u
Do 22-Aug Training  Terrein DMA 19.30u
VR 23-Aug Oefenmatch beloften SK Bellem - DMA Terrein Bellem  20.00u
Zo 25-Aug Beker OVL - ronde 2 (1/16 finale - rechtstreekse uitschakeling) ? 16.00u
Di 27-Aug Training Terrein DMA 19.30u
Do 29-Aug Training + Oefenmatch Beloften Ruiselede - DMA Terrein Ruiselede 19.30u
Zo 01-Sep Start Competitie DMA - KFAC Waarschoot Terrein DMA 15.00u
    * Altijd loopschoenen meebrengen.    
    * DMA Dag : 09.00u Ontbijt / 10.15u - 11.45u training / 12.00u Spaghetti / 13.30u - ?u Activiteit    
    * Matchen Beker OVL vanaf de zondag  11 augustus zijn onder voorbehoud.    
    Beker OVL is met rechtstreekse uitschakeling. Er zal dan naar andere tegenstanders moeten gezocht worden.



Loopshoenen en multi's steeds meebrengen in geval er wordt geopteerd voor looptraining!

Kalender Fanion
01/09/2019 15u00 DMA - KFAC Waarschoot
08/09/2019 15u00 FC Destelbergen - DMA
15/09/2019 15u00 E. Vinkt A - DMA
22/09/2019 15u00 DMA - SV Zaffelare B
28/09/2019 19u00 St. Muide Gent - DMA
06/10/2019 15u00 DMA - FCDKG Beervelde
13/10/2019 15u00 Ertvelde United - DMA
20/10/2019 15u00 DMA - FC Sint-Kruis-Winkel
26/10/2019 19u30 VK Watervliet - DMA
03/11/2019 14u30 DMA - Exc. Donk
10/11/2019 14u30 SK Lochristi B - DMA
17/11/2019 14u30 DMA - VC Boekhoute
24/11/2019 14u30 VVE Hansbeke - DMA
01/12/2019 14u30 DMA - SKV Oostakker
08/12/2019 14u30 SK Wachtebeke - DMA
15/12/2019 14u30 KFAC Waarschoot - DMA
05/01/2020 14u30 DMA - FC Destelbergen
12/01/2020 14u30 DMA - E. Vinkt A
18/01/2020 19u00 SV Zaffelare B - DMA
26/01/2020 15u00 DMA - St. Muide Gent
02/02/2020 15u00 FCDKG Beervelde - DMA
09/02/2020 15u00 DMA - Ertvelde United
16/02/2020 15u00 FC Sint-Kruis-Winkel - DMA
01/03/2020 15u00 DMA - VK Watervliet
08/03/2020 15u00 Exc. Donk - DMA
15/03/2020 15u00 DMA - SK Lochristi B
22/03/2020 15u00 VC Boekhoute - DMA
29/03/2020 15u00 DMA - VVE Hansbeke
19/04/2020 15u00 SKV Oostakker - DMA
26/04/2020 15u00 DMA - SK Wachtebeke
 
   

power by Kurt Van de Walle